Voi Kiwengwa Resort

Destinácia: Tanzánia (Zanzibar), Zanzibar, Kiwengwa
Kód zájazdu: 1065961
Cena od: 991 €
Príplatky od: 430 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie

Výber termínu

03.03.2020 9 dní Last Minute 1 117 € +430 € odlet: Viedeň letecká
10.03.2020 9 dní Last Minute 1 117 € +430 € odlet: Viedeň letecká
17.03.2020 9 dní Last Minute 1 117 € +430 € odlet: Viedeň letecká
24.03.2020 9 dní First Minute 1 027 € +430 € odlet: Viedeň letecká
31.03.2020 9 dní First Minute 991 € +430 € odlet: Viedeň letecká

Voi Kiwengwa Resort

TV aqua aerobic, gym petanque, bocca jacuzzi, vírivka biliard masáž volejbal wellness, spa aerobik fitness centrum večerný program animačný program tenis internet, WiFi piesočnatá pláž detské ihrisko detské animácie detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 38 km
Vzdialenosť od letiska: 50 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Perex:
Obľúbený rezort VOI Kiwengwa má typický africký štýl. Obklopuje ho záhrada, ktorá pozvoľne klesá k pláži. Pobyt pri mori môžete skombinovať s potápaním. Rezort tiež ponúka výlety na miesta, ktoré by ste mali počas dovolenky na Zanzibare vidieť.

Poloha:
Hotel Voi Kiwengwa stojí priamo na pláži. Centrum strediska Stone Town s mnohými pamätihodnosťami je vzdialené cca 38 km. Letisko je vzdialené približne 50 km.

Vybavenie a služby hotela:
HOTEL: Rezort VOI Kiwengwa má veľkú tropickú záhradu, rozľahlú lobby s recepciou, trezory na prenájom, televíznu miestnosť, butik, amfiteáter. Wi-Fi pripojenie je za poplatok. 

REŠTAURÁCIE: Hlavná reštaurácia Ngalawa podáva jedlá talianskej, lokálnej a medzinárodnej kuchyne. Baobab je a la carte reštaurácia. Hostia môžu využiť aj dva plážové bary – večer sa podávajú sushi a morské špeciality. 

BAZÉNY :V areáli rezortu je bazén s vírivkou a integrovaným detským bazén. Okolo neho je terasa s ležadlami, slnečníkmi a uterákmi zdarma.  

ŠPORT & ZÁBAVA: V hoteli je dostupná široká ponuka športov a animácií – fitnes, tenis, biliard, boccia, aerobic, plážový volejbal, aqua gymastika. Okrem toho sú za poplatok k dispozícii aj ďalšie aktivity ako potápanie a šnorchlovanie, celodenná animácia, večer zábavné show a animačné programy.  

WELLNESS & SPA: Spa centrum Chai Chai ponúka rôzne procedúry a masáže, ktoré sú za poplatok. 

TIPY NA VÝLETY: Počas dovolenky na Zanzibare môžete podniknúť niekoľko výletov. K nim patrí napríklad:Safari – jednodňový výlet vás vezme do prírodnej rezervácie Menay Bay.Ostrov väzenia (Prison Island) – na ostrov vedie krátka cesta loďou z hlavného mesta Stone Town. V minulosti slúžil na zadržiavanie otrokov, dnes je tu korytnačia rezervácia.Spice Tour (Cesta za korením) – Zanzibaru sa hovorí aj Ostrov korenia. Objavte počas výletu plantáže s koreninami ako klinček, muškátový orech, kardamón či škorica.Stone Town – exkurzia do centra hlavného mesta vás zavedie na trhovisko, do anglikánskej katedrály, Sultánovho paláca, Domu zázrakov a najstaršej budovy ostrova Portugalského paláca.

Ubytovanie:
Svoju dovolenku na Zanzibare v rezorte Voi Kiwengwa strávite v izbách v poschodových budovách, terasovito zasadených do kopca až po pláž. 200 izieb je zariadených v africkom štýle. Sú vybavené klimatizáciou, moskytiérou, chladničkou a majú balkón.

Stravovanie:
Rezort Voi Kiwengwa ponúka hosťom služby all inclusive, ku ktorým patrí: Raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov v hlavnej reštaurácii. Drobné občerstvenie v bare pri bazéne počas celého dňa (od 10:00 do 18:00 hod.) Rozlievané lokálne alkoholické a nealko nápoje od 10:00 do 24:00 hod. Fľaškové nápoje sú za doplatok.* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pláž:
jedna z najkrajších pláží ostrova • s jemným bielym pieskom

Pre deti:
detský bazén • ihrisko • animácie • vybavenie pre bábätkáCelková cena zahŕňa:
letecká doprava z Viedne (príp. Bratislavy) • 7-krát (pri Silvestrovskom pobyte z Bratislavy 10-x) ubytovanie so stravou podľa ponuky, transfery letisko - hotel - letisko a služby miestneho delegáta. Vybrané jarné termíny s odletom z Bratislavy na 8 nocí.   

Celková cena nezahŕňa:
servisné poplatky cca 420 EUR z Viedne, resp. cca 390 EUR pri odlete z Bratislavy • príplatok 24.12. a 31.12.   • jednolôžkové izby alebo iné typy izieb   

Poznámka:
Cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy O leteckej spoločnosti Ethiopian Airlines. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Generované systémom ProfiTour