Nelia Gardens

Letecký zájazd - Cyprus - Hotel Nelia Gardens - hlavná budova Letecký zájazd - Cyprus - Hotel Nelia Gardens - bazén Letecký zájazd - Cyprus - Hotel Nelia Gardens - recepcia Letecký zájazd - Cyprus - Hotel Nelia Gardens - reštaurácia Letecký zájazd - Cyprus - Hotel Nelia Gardens - reštaurácia Letecký zájazd - Cyprus - Hotel Nelia Gardens - dvojlôžková izba s prístelkou Letecký zájazd - Cyprus - Hotel Nelia Gardens - dvojlôžková izba Letecký zájazd - Cyprus - Hotel Nelia Gardens - kúpeľňa Letecký zájazd - Cyprus - Hotel Nelia Gardens - dvojlôžkové štúdio Letecký zájazd - Cyprus - Hotel Nelia Gardens - detské ihrisko
Destinácia: Cyprus, Ayia Napa
Kód zájazdu: 1074179
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Nelia Gardens

piesočnato-kamienková pláž TV herňa parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 0 m
Vzdialenosť od letiska: 0 m
Vzdialenosť od pláže: 300 m
Rýchly popis:

Hotel ponúka kvalitné služby, zároveň možnosť využívať služby blízkeho sesterského hotela Nelia Beach, má výbornú polohu neďaleko pláže a zároveň v centre obľúbeného letoviska Ayia Napa. Je určený všetkým, ktorí hľadajú pekné ubytovanie a výhodnú polohu.


Poloha:

hotel je situovaný vo vyhľadávanom stredisku Ayia Napa, len 300 m od piesočnatej pláže, neďaleko prístavu a v srdci obľúbeného letoviska plného reštaurácii, taverien a kaviarní či barov. Do centra sa dostanete za 5 minút, ulica plná barov, diskoték a bohatého nočného života je vzdialená 10 minút chôdze. Nelia Gardens je sesterským hotelom Nelia Beach. Letisko v Larnake (LCA) je vzdialené 57 km.


Hotel:

vstupná hala s recepciou, lobby, reštaurácia, bar, vonkajší bazén s detskou časťou a terasou s ležadlami a slnečníkmi zdarma, detské ihrisko, Wi-Fi internetové pripojenie, herná miestnosť s hrami a atrakciami pre deti (za poplatok), supermarket so suvenírmi pred hotelom, parkovanie, hostia môžu využívať aj zariadenie sesterského hotela Nelia Beach, ktorý sa nachádza 200 m od hotela.


Izby:

hotel ponúka dvojlôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek (rozkladacia pohovka), štúdiá (pre 2-3 osoby) alebo apartmány (2-4 osoby, obývacia časť a spálňa), sú orientované na okolie hotela/vnútrozemie, bazén alebo na morskú stranu. Všetky majú vlastnú kúpeľňu s WC a príslušenstvom, sušič vlasov, klimatizáciu, Wi-Fi pripojenie, SAT TV, telefón, balkón/terasu s posedením, za poplatok: mini chladnička a trezor. Štúdiá a apartmány majú aj vybavené kuchynky. Izby s označením Superior sú luxusnejšie dekorované, izby typu Deluxe majú väčšiu rozlohu.


Stravovanie:

polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov. All inclusive – raňajky, obedy, večere vrátane nápojov (obedy a večere sa podávajú v hlavnej reštaurácii hotela Nelia Beach). Počas dňa vo vybraných hodinách malé občerstvenie, teplé a studené snacky, zmrzlina, káva, čaj a koláčiky. Miestne vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v areáli hotela v čase od 10.00 - 23.00.


Pláž:

pekná piesočnatá pláž je vzdialená 300 m od hotela. Časť pláže pri jej kraji má kamenistý vstup do mora, cca 50 metrov ďalej je vstup pozvoľný a piesočnatý, vhodný aj pre deti. Ležadlá, slnečníky a vodné športy na pláži sú za poplatok.


Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
ubytovanie na zvolený počet nocí s vybraným stravovaním, letecká doprava na pravidelnej linke z vybraného letiska, malá príručná batožina, batožina do podpalubia max. 15kg/kus, transfer letisko - hotel – letisko partnerskej CK, asistenčné služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci), poistenie insolventnosti. 

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 195 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR, palivový príplatok osoba od 2 rokov 20 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo PLUS 3,70 EUR/osoba/deň.

Typ stravy:

polpenziaInformácie o krajine a stredisku:
CYPRUS
Južný Cyprus je gréckou časťou ostrova Cyprus, oficiálne sa nazýva Cyperská republika. Vznikol rozdelením ostrova na južnú a severnú časť (obývanú prevažne tureckým obyvateľstvom) v dôsledku nepokojov v 20. st. Je členom Európskej únie, občania SR môžu cestovať do krajiny s platným občianskym preukazom. Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori, pričom 10 km2 z jeho územia tvoria vodné plochy. Právom preto môžeme o Cypre hovoriť ako o veľmi zelenom ostrove, ktorý ponúka mnohé historické, ale aj prírodné krásy. Pri pohľade do minulosti sa Cyprus nazýva aj ostrovom bohyne lásky a krásy – Afrodity. Miestom zrodenia tejto bohyne z morskej peny sú skaly, nachádzajúce sa neďaleko pobrežných útesov mesta Paphos. V dejinách bol Cyprus prekvitajúcim centrom kultového uctievania Afrodity. Medzi jeden z najznámejších obrazov zobrazujúcich jej zrodenie je Botticelliho Zrodenie Venuše. Cyperčanom je vlastná pohostinnosť a vynikajúce služby nielen v hotelových rezortoch, ale aj na uliciach. Južný Cyprus je vďaka svojej výnimočnej polohe právom označovaný ako najslnečnejšie miesto v Európe, pretože je tu viac ako 300 slnečných dní v roku. Pláže v tejto časti ostrova sa vyznačujú jemným, zlatistým pieskom. Táto časť krajiny je natoľko rozmanitá, že tu možno nájsť nádherné, šíre pláže s pozvoľným vstupom do príjemne teplého mora a o kúsok ďalej menšie zátoky s tmavou vodou a veľkou hĺbkou. V južnej časti ostrova nesmiete obísť turistami veľmi vyhľadávanú Nissi beach a tiež národný park Cabo Greco s nádhernou modrou lagúnou. Cyprus však nie je iba o plážach a nádhernom mori. Jeho horský masív ponúka možnosti aktívne strávenej dovolenky. Na takúto aktivitu je priamo stvorené pohorie Troodos, ktoré ponúka množstvo rôznych túr a výstupov. Kto má radšej históriu, ten si príde na svoje v centre každého mestečka, no úplnú rozprávku môže zažiť v dedinke Lefkara.
AYIA NAPA
Rušné turistické centrum sa nachádza neďaleko Protarasu. V tomto stredisku sa nachádza množstvo širokých piesočnatých pláží s ocenením za čistotu, ale aj kamienkové pláže. More je v tejto časti Cypru pokojné s pozvoľným vstupom, čo iste ocenia aj neplavci a rodiny s deťmi. Okrem krásnych pobreží návštevníkov láka aj takzvaný Most lásky. Ten sa vyníma vo východnej časti Ayia Napa.

Generované systémom ProfiTour